ZDOROVOstyle – спільнота здорових людей, що інвестують в своє життя

Ідея створення платформи, що об’єднує інтереси свідомих людей, виникла через бажання досліджувати новітні зміни світогляду сучасного суспільства.

Щоб вийти на більш якісний рівень життя потрібно інвестувати в себе, а отже, розширювати власний світогляд.

Сьогодні здоровий спосіб життя – запорука людського виживання. Це не тільки спорт та харчування, а максимальний баланс по всім основним сферам. Невиконання правил балансу веде до значної втрати енергії на вирішення проблем із фізичними недугами, відновленням психологічної рівноваги та адаптації в суспільстві.

Нова ера об’єднує свідомих людей через нові цінності 

Тільки здорова людина може адаптуватися та керувати всіма сферами свого життя. Мати змогу розширювати горизонти своєї свідомості, пізнавати нові можливості реалізації власних талантів та формувати нові цінності. Прощатися з непотрібними упередженнями, створювати блага, екологічно взаємодіяти та співіснувати з іншими та оточуючим середовищем.

Здоров’я стає основною цінністю, яка підвищує рівень якості життя. Воно не є кінцевим пунктом мети «жити щасливо». Це довга подорож, де розкривається новий зміст та сенс існування людини: на фізичному, психологічному та соціальному рівнях.

Здоров’я: медична картка чи внутрішня опора?

Офіційне визначення поняття здоров’я від Всесвітньої організації здоров’я (ВОЗ) звучить так: це стан повного фізичного, психічного та соціального добробуту, а не лише відсутність хвороби чи недуги (джерело).

Баланс у визначальних сферах життя веде до врівноваженого і гармонійного внутрішнього стану людини, яка прагне бути здоровою.

Колесо балансу – новітня концепція, що розкриває зміст основних опор, які підтримують життєві процеси на певному рівні. Розібратися з цими питаннями вкрай важливо, щоб усвідомити прогалини і направити на проблемні місця свою увагу та енергію дій.

Підтягнувши сферу, що наразі просіла, людина зменшує тривожність і відновлює оптимальний рівень енергії.

Проєкт ZDOROVOStyle об’єднує в собі всі сфери людського балансу, висвітлюючи сучасні задачі для розвитку в рамках трьох основних напрямків:

          Автор свого тіла

          Ти з собою

          Ти зі світом

Баланс – задоволення життям тут і зараз, як воно є. Ідеальна картина, стан або ситуація, яких ми прагнемо в майбутньому, створюють ілюзію проживання життя. Життя є розвиток і завжди – процес.

Побудувавши якісні відносини зі своїм тілом, будучи з ним в контакті, ми можемо краще відчувати себе на фізичному рівні. Свідомий підхід до харчування, режиму дня, розподілу енергії ми вивчаємо в рубриках «Автор свого тіла».

Віднайти зв’язок із самим собою, знайти стежку до  свого підсвідомого ми прагнемо, щоб спробувати «здружити» розум та душу. Питаннями психології, взаємовідносин, почуттів, емоцій, підсвідомих програм, стратегій пошуку щастя, упереджень, які блокують якісні зміни життя, ми переймаємось в матеріалах «Ти з собою».

Будучи соціалізованою, реалізуючи свої таланти та навички, здобуваючи нові знання та вміння людина відчуває себе частиною суспільства. Світ відчувається нам більш зрозумілим. Розширення горизонтів, як географічних меж, так і меж сприйняття різних культур та інновацій, сприяють інтеграції окремої людини у світ в цілому. Ці теми досліджуємо в розділі «Ти зі світом».

Де наша увага – там наша енергія 

Енергію ми сприймаємо, як дещо численне: її або багато, або мало, або вона є, або зовсім немає. Та є інша точка сприйняття.

Людина може бути цілком здоровою фізично, але не відчувати смаку життя, прокидатися вранці без ентузіазму, працювати під тиском «вимушеної міри». Такий стан сильно поглинає внутрішню енергію, адже потрібно живити упередження щодо того, як правильно жити, що потрібно робити.

Але є приклади, коли знаходячись на стежці між життям та смертю через фізичний недуг, людина кожен день проживає із вдячністю, беручи все, що можливо за цей час. В таких людей слабке тіло, але світяться очі, а внутрішній вогонь жаги до життя зміцнює енергетичні запаси. Це дозволяє їм довше залишатися в цьому фізичному світі.

Фізіологія vs психологія 

Як правильно перерозподілити енергію, щоб внутрішнього ресурсу вистачило і на фізичне здоров’я, і на психологічний тонус, і на соціальну реалізацію?

З фізіологією все більш-менш зрозуміло. Увага має бути зосереджена на живому харчуванні, збалансованому раціоні, водному балансі, фізичній активності, достатній кількості годин сну. Стежити за основними показниками стану здоров’я теж необхідно, щоб вчасно попередити недостачу потрібних нутрієнтів або більш серйозні недуги.

Фізичне здоров’я – це основа, завдяки якій сяє шкіра, а тіло залишається в тонусі. Та за блиск в очах відповідає наше психічне здоров’я.

Внутрішні конфлікти свідомого та підсвідомого забирають дуже багато енергії. Життя з позиції «потрібно» – це прерогатива розуму. Життя з позиції «хочу» – це поклик душі. Але для початку потрібно розібратися зі своїми істинними «хочу» та прибрати нав’язані «мушу».

Дії з позиції «хочу» протікають легко, не забирають велику кількість енергії. І навпаки, мотивація через «потрібно» спалює дуже багато енергетичного ресурсу.

Як досягти балансу енергії та почуватися здоровим?

Перше, що спадає на думку – економити. Але так ми стримуємо свої прояви на дії, адже переймаємось через ризик не отримати бажаний результат. Через те часто відмовляємось від нового, щоб не помилитись.

Та єдиним дієвим способом може бути оптимізація свого енергетичного ресурсу, а це можливо за умов підтримки балансу по всім сферам життя.